G3VM-101PR(TR05)
G3VM-101PR(TR05) Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_61pr_71pr_81pr_101pr.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-100V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD (0.128", 3.25mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Load Current: 100 mA
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
Supplier Device Package: 4-USOP
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 14 Ohms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-101PR(TR05) - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 100 mA, USOP-4, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 20nA, Isolationsspannung: 500V, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 100V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 100mA, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.4pF, Bauform MOSFET-Relais: USOP-4, Durchlasswiderstand, max.: 14ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-101PR(TR05) G3VM-101PR(TR05) Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2702989.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-101PR(TR05) - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 100 mA, USOP-4, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 20nA
Isolationsspannung: 500V
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 100V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 100mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.4pF
Bauform MOSFET-Relais: USOP-4
Durchlasswiderstand, max.: 14ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 503 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Isolationsspannung: 500V
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 100V
Laststrom: 100mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.4pF
Bauform MOSFET-Relais: USOP-4
SVHC: To Be Advised
на замовлення 503 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 827 шт:
G3VM-101PR(TR05) G3VM-101PR(TR05) Виробник : Omron 11en-g3vm_101pr.pdf Solid State Relay 20mA 1.3V DC-IN 0.1A 80V AC/DC-OUT 4-Pin USOP T/R
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 50
G3VM-101PR(TR05) G3VM-101PR(TR05) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_61pr_71pr_81pr_101pr.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-100V
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Load Current: 100 mA
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
G3VM-101PRTR05 G3VM-101PRTR05 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-101PRTR05 - MOSFET RELAY, SPST-NO, 0.1A, 100V, SMD
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
isCanonical: Y
directShipCharge: 25
на замовлення 2 шт:
товару немає в наявності
G3VM101PRTR05 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div Description: SIGNAL MOSFET RELAY
товару немає в наявності
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1÷1.3VDC; 100mA; max.100VAC
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Max. operating current: 0.1A
Switched voltage: max. 100V AC; max. 100V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: SMT
Operate time: 0.3ms
Release time: 0.3ms
Operating temperature: -40...85°C
Control voltage: 1...1.3V DC
Case: USOP4
Insulation voltage: 0.5kV