G3VM-201AY
G3VM-201AY Omron Electronics
en-g3vm_ay_dy.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount 200V, SPST-NO, DIP4 PCB 250mA 5ohm 90pF
на замовлення 354 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції G3VM-201AY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-201AY G3VM-201AY Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_ay_dy.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-200V
на замовлення 114 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)