G3VM-201AY1
G3VM-201AY1 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_ay_dy.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-200V
Package / Case: 4-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 250 mA
Supplier Device Package: 4-DIP
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
On-State Resistance (Max): 8 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
на замовлення 280 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-200V, Package / Case: 4-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 1.27VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: PC Pin, Load Current: 250 mA, Supplier Device Package: 4-DIP, Voltage - Load: 0 V ~ 200 V, On-State Resistance (Max): 8 Ohms, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 390 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-201AY1 G3VM-201AY1 Виробник : Omron en-g3vm_ay_dy.pdf Solid State Relay 25mA 1.4V DC-IN 0.25A 160V AC/DC-OUT 4-Pin DIP Tube