Продукція > OMRON > G3VM-201CR
G3VM-201CR
G3VM-201CR Omron
en-g3vm_cr_fr.pdf
Виробник: Omron
Solid State Relay 25mA 1.8V DC-IN 1.5A 160V AC/DC-OUT 8-Pin DIP Stick
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-201CR G3VM-201CR Виробник : Omron Electronics en-g3vm_cr_fr_-1223832.pdf Solid State Relays - PCB Mount DIP8 200V 1.5A 9.66x3.65x6.4mm
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G3VM-201CR G3VM-201CR Виробник : Omron en-g3vm_cr_fr.pdf Solid State Relay 25mA 1.8V DC-IN 1.5A 160V AC/DC-OUT 8-Pin DIP Stick
на замовлення 45 шт:
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 17
на замовлення 23 шт:
Мінімальне замовлення: 16
товару немає в наявності
G3VM-201CR G3VM-201CR Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_cr_fr.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 0-200V