G3VM-201DR(TR05)
G3VM-201DR(TR05) Omron Electronics Inc-EMC Div
K302-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 700MA 0-200V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.64VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 700 mA
Supplier Device Package: 4-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
On-State Resistance (Max): 2 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON - G3VM-201DR(TR05) - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 200 V, 700 mA, DIP-4, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 2.5kV, Lasttyp: AC/DC, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 200V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 700mA, Produktpalette: G3VM, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-4, Durchlasswiderstand, max.: 2ohm, SVHC: No SVHC (16-Jul-2019).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
G3VM-201DR(TR05) G3VM-201DR(TR05) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K302-E1.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 700MA 0-200V
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.64VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 700 mA
Supplier Device Package: 4-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
G3VM-201DR(TR05) G3VM-201DR(TR05) Виробник : OMRON 2892194.pdf Description: OMRON - G3VM-201DR(TR05) - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 200 V, 700 mA, DIP-4, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 2.5kV
Lasttyp: AC/DC
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 200V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 700mA
Produktpalette: G3VM
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: DIP-4
Durchlasswiderstand, max.: 2ohm
SVHC: No SVHC (16-Jul-2019)
на замовлення 7 шт:
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Isolationsspannung: 2.5kV
Lasttyp: AC/DC
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 200V
Laststrom: 700mA
Produktpalette: G3VM
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: DIP-4
SVHC: No SVHC (16-Jul-2019)
на замовлення 7 шт:
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 30mA; 700mA; max.200VAC; G3VM
Mounting: SMT
Case: DIP4
Contacts configuration: SPST-NO
Type of relay: solid state
Operating temperature: -40...110°C
Release time: 0.5ms
Operate time: 1ms
Control current: 30mA
Max. operating current: 700mA
Switched voltage: max. 200V AC; max. 200V DC