G3VM-201DR
G3VM-201DR Omron Electronics
K302-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount MOSFET SOLID STATE
на замовлення 781 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-201DR - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 200 V, 700 mA, DIP-4, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 2.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 200V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 700mA, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-4, Durchlasswiderstand, max.: 2ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-201DR G3VM-201DR Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K302-E1.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 700MA 0-200V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.64VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 700 mA
Supplier Device Package: 4-SMD
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
On-State Resistance (Max): 2 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 1420 шт:
Кількість Ціна
G3VM-201DR G3VM-201DR Виробник : OMRON / PARTNER STOCK K302-E1.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-201DR - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 200 V, 700 mA, DIP-4, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 2.5kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 200V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 700mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: DIP-4
Durchlasswiderstand, max.: 2ohm