Продукція > OMRON > G3VM-201DY1
G3VM-201DY1
G3VM-201DY1 Omron
en-g3vm_ay_dy.pdf
Виробник: Omron
Solid State Relay 25mA 1.4V DC-IN 0.25A 160V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD Tube
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-200V, Package / Case: 4-SMD (0.300", 7.62mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.27VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 250 mA, Supplier Device Package: 4-SMD, Voltage - Load: 0 V ~ 200 V, On-State Resistance (Max): 8 Ohms, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-201DY1 G3VM-201DY1 Виробник : Omron en-g3vm_ay_dy.pdf Solid State Relay 25mA 1.4V DC-IN 0.25A 160V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD Tube
на замовлення 800 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
на замовлення 903 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-201DY1 G3VM-201DY1 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_ay_dy.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-200V
Package / Case: 4-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 250 mA
Supplier Device Package: 4-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
On-State Resistance (Max): 8 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
на замовлення 138 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 810 шт:
Мінімальне замовлення: 36
товару немає в наявності