G3VM-201FR
G3VM-201FR Omron Electronics
en-g3vm_cr_fr_-1223832.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount DIP8 200V 1.5A 9.66x3.65x6.4mm
на замовлення 470 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 0-200V, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SMD (0.300", 7.62mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.64VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Load Current: 1.5 A, Supplier Device Package: 8-SMD, Voltage - Load: 0 V ~ 200 V, On-State Resistance (Max): 500 mOhms, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-201FR G3VM-201FR Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_cr_fr.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 0-200V
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.64VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 1.5 A
Supplier Device Package: 8-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
On-State Resistance (Max): 500 mOhms