G3VM-201G(TR)
G3VM-201G(TR) Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_201g.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 50MA 0-200V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 50 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
On-State Resistance (Max): 50 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
на замовлення 746 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 50MA 0-200V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 50 mA, Supplier Device Package: 4-SOP, Part Status: Active, Voltage - Load: 0 V ~ 200 V, On-State Resistance (Max): 50 Ohms, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-201G(TR) G3VM-201G(TR) Виробник : Omron Electronics en_g3vm_201g-2583851.pdf Solid State Relays - PCB Mount 200V, SPST-NO, SOP4 SMT 50mA 40ohm 15pF
на замовлення 4419 шт:
Кількість Ціна
G3VM-201G(TR) G3VM-201G(TR) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_201g.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 50MA 0-200V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 50 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V