Продукція > OMRON > G3VM-201G1(TR)
G3VM-201G1(TR)
G3VM-201G1(TR) Omron
en-g3vm_201g_s5.pdf
Виробник: Omron
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.2A 200V AC/DC-OUT 4-Pin SOP T/R
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-201G1(TR) G3VM-201G1(TR) Виробник : Omron en-g3vm_201g_s5.pdf Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.2A 200V AC/DC-OUT 4-Pin SOP T/R
Кількість Ціна
G3VM-201G1(TR) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div Description: SOP-4 1A MOSFET RELAY