G3VM-201G2(TR)
G3VM-201G2(TR) Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_201g2.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-200V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 200 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
On-State Resistance (Max): 8 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-200V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.27VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 200 mA, Supplier Device Package: 4-SOP, Voltage - Load: 0 V ~ 200 V, On-State Resistance (Max): 8 Ohms, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-201G2(TR) G3VM-201G2(TR) Виробник : Omron Electronics en-g3vm_201g2.pdf Solid State Relays - PCB Mount 200V SPST-NO SOP4 TR SMT 200mA 8ohm Gull
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-201G2(TR) G3VM-201G2(TR) Виробник : Omron k300-e1.pdf Solid State Relay 25mA 1.4V DC-IN 0.16A 200V AC/DC-OUT 4-Pin SOP T/R
Мінімальне замовлення: 250
G3VM-201G2(TR) G3VM-201G2(TR) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_201g2.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-200V
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 200 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 250 шт: