G3VM-201G2
G3VM-201G2 Omron Electronics
en-g3vm_201g2.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount 200V SPST-NO SOP4 SMT 200mA 8ohm Gull
на замовлення 636 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-201G2 G3VM-201G2 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_201g2.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-200V