G3VM-201WR(TR05)
G3VM-201WR(TR05) Omron Electronics Inc-EMC Div
G3VM-WR_DS.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 350MA 0-200V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-LDFN
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.22VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Load Current: 350 mA
Supplier Device Package: S-VSON4T (3.4x2.1)
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
On-State Resistance (Max): 8 Ohms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-201WR(TR05) - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 200 V, 350 mA, P-SON-4, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 0.01µA, Isolationsspannung: 500V, Lasttyp: AC/DC, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 200V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 350mA, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 1pF, Bauform MOSFET-Relais: P-SON-4, Durchlasswiderstand, max.: 8ohm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM201WRTR05 G3VM201WRTR05 Виробник : Omron k334-e1.pdf Relay SSR 20mA 1.4V DC-IN 0.35A 160V AC/DC-OUT
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-201WR(TR05) G3VM-201WR(TR05) Виробник : Omron Electronics G3VM-WR_DS.pdf Solid State Relays - PCB Mount SPST-NO, 0.35A, 200V, SMD
G3VM-201WR(TR05) G3VM-201WR(TR05) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G3VM-WR_DS.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 350MA 0-200V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-LDFN
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.22VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Load Current: 350 mA
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
G3VM-201WR(TR05) G3VM-201WR(TR05) Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 3671339.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-201WR(TR05) - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 200 V, 350 mA, P-SON-4, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 0.01µA
Isolationsspannung: 500V
Lasttyp: AC/DC
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 200V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 350mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 1pF
Bauform MOSFET-Relais: P-SON-4
Durchlasswiderstand, max.: 8ohm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 63 шт:
G3VM-201WR-TR05 Виробник : OMRON Electronic Components Category: One Phase Solid State Relays
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1.1÷1.4VDC; 350mA; max.200VAC
Mounting: SMT
Leads: for PCB
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Operating temperature: -40...110°C
Operate time: 1ms
Release time: 1ms
Body dimensions: 3.4x2.1x1.3mm
Max. operating current: 350mA
Control voltage: 1.1...1.4V DC
Switched voltage: max. 200V AC; max. 200V DC