G3VM-351AY
G3VM-351AY Omron Electronics Inc-EMC Div
g3vm_351ay_dy.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 1.63VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 100 mA
Supplier Device Package: 4-DIP
Part Status: Obsolete
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 35 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 1.63VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: PC Pin, Load Current: 100 mA, Supplier Device Package: 4-DIP, Part Status: Obsolete, Voltage - Load: 0 V ~ 350 V, On-State Resistance (Max): 35 Ohms, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).
Інші пропозиції G3VM-351AY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-351AY G3VM-351AY Виробник : Omron Electronics g3vm_351ay_dy-19129.pdf Solid State Relays - PCB Mount 350V, SPST-NO, DIP4 PCB 100mA 25ohm 30pF