G3VM-351D
G3VM-351D Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_351a_d.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 120 mA
Supplier Device Package: 4-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 50 Ohms
на замовлення 904 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-351D - MOSFET-Relais, 350V AC, 100mA, 50R, SPST-NO, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Durchlassstrom If: 7.5mA, Isolationsspannung: 2.5kV, Lasttyp: AC/DC, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 350V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 100mA, Produktpalette: G3VM, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-4, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Durchlasswiderstand, max.: 50ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-351D G3VM-351D Виробник : Omron Electronics en_g3vm_351a_d-2583903.pdf Solid State Relays - PCB Mount 350V, SPST-NO, SMD4 SMT 120mA 35ohm 30pF
на замовлення 906 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-351D G3VM-351D Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2095004.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-351D - MOSFET-Relais, 350V AC, 100mA, 50R, SPST-NO
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Durchlassstrom If: 7.5mA
Isolationsspannung: 2.5kV
Lasttyp: AC/DC
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 350V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 100mA
Produktpalette: G3VM
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: DIP-4
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Durchlasswiderstand, max.: 50ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 18 шт:
Мінімальне замовлення: 4
G3VM351D G3VM351D Виробник : Omron en-g3vm_a_d_b_e.pdf Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.1A 280V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD Stick
на замовлення 300 шт:
Мінімальне замовлення: 63
на замовлення 71 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
G3VM-351D Виробник : Omron G3VM_351A_D_1210.pdf RELAY SSR SPST 350V 120MA 4SMT Група товару: Оптрони та твердотільні реле Од. вим: шт