Продукція > OMRON > G3VM-351DY
G3VM-351DY
G3VM-351DY Omron
en-g3vm_ay_dy.pdf
Виробник: Omron
Solid State Relay 20mA 1.4V DC-IN 0.1A 280V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD Tube
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-351DY - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 350 V, 100 mA, DIP-4, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 350V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 100mA, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-4, Durchlasswiderstand, max.: 50ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-351DY G3VM-351DY Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div g3vm_351ay_dy.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.63VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 100 mA
Supplier Device Package: 4-SMD
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 35 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
на замовлення 278 шт:
Кількість Ціна
G3VM-351DY G3VM-351DY Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0001311699-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-351DY - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 350 V, 100 mA, DIP-4, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 5kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 350V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 100mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: DIP-4
Durchlasswiderstand, max.: 50ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 37 шт:
Мінімальне замовлення: 30
G3VM-351DY G3VM-351DY Виробник : Omron Electronics g3vm_351ay_dy-19129.pdf Solid State Relays - PCB Mount 350V, SPST-NO, SMD4 SMT 100mA 25ohm 30pF