G3VM-351DY1
G3VM-351DY1 Omron Electronics
Omron_G3VM-401.601AY2.DY2.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount MOS-FET RELAY
на замовлення 7531 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD (0.300", 7.62mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.27VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 100 mA, Supplier Device Package: 4-SMD, Voltage - Load: 0 V ~ 350 V, On-State Resistance (Max): 50 Ohms, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-351DY1 G3VM-351DY1 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_ay_dy.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 100 mA
Supplier Device Package: 4-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 50 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 125 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-351DY1 G3VM-351DY1 Виробник : Omron en-g3vm_ay_dy.pdf Solid State Relay 25mA 1.4V DC-IN 0.1A 280V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD Tube
на замовлення 23 шт: