G3VM351ETRS
G3VM351ETRS Omron Electronics Inc-EMC Div
X083-E1-02.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 100 mA
On-State Resistance (Max): 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 100 mA, On-State Resistance (Max): 50 Ohms.
Інші пропозиції G3VM351ETRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-351E(TR)S G3VM-351E(TR)S Виробник : Omron Electronics Solid State Relays - PCB Mount 350V, SPST-NO, SMD6 SMT Slow ON/OFF