G3VM-351E
G3VM-351E OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
OMRN-S-A0001639850-1.pdf?hkey=52A5661711E402568146F3353EA87419
Виробник: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-351E - MOSFET-Relais, 350V AC, 120mA, 50R, SPST-NO
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Durchlassstrom If: 10mA
Isolationsspannung: 2.5kV
Lasttyp: AC/DC
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 350V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 120mA
Produktpalette: G3VM
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: DIP-6
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Durchlasswiderstand, max.: 50ohm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-351E - MOSFET-Relais, 350V AC, 120mA, 50R, SPST-NO, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Durchlassstrom If: 10mA, Isolationsspannung: 2.5kV, Lasttyp: AC/DC, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 350V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 120mA, Produktpalette: G3VM, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-6, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Durchlasswiderstand, max.: 50ohm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-351E G3VM-351E Виробник : Omron Electronics en_g3vm_351b_e-2583867.pdf Solid State Relays - PCB Mount 350V, SPST-NO, SMD6 SMT 120mA 35ohm 30pF
на замовлення 277 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-351E G3VM-351E Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_351b_e.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 120 mA
Supplier Device Package: 6-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 50 Ohms
на замовлення 854 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G3VM351E G3VM351E Виробник : Omron en-g3vm_a_d_b_e.pdf Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.1A 280V AC/DC-OUT 6-Pin DIP SMD Stick
на замовлення 75 шт:
Мінімальне замовлення: 64
на замовлення 16 шт:
товару немає в наявності