G3VM351G Omron
G3VM_351G_1210.pdf
Виробник: Omron
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.11A 350V Група товару: Оптрони та твердотільні реле Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис G3VM351G Omron
Description: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 110 mA, Supplier Device Package: 4-SOP, Voltage - Load: 0 V ~ 350 V, On-State Resistance (Max): 50 Ohms.
Інші пропозиції G3VM351G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-351G Виробник : Omron en-g3vm_351g.pdf SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V Група товару: Оптрони та твердотільні реле Од. вим: шт
товару немає в наявності
G3VM-351G G3VM-351G Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_351g.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 110 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 50 Ohms
G3VM-351G G3VM-351G Виробник : Omron Electronics en-g3vm_351g-1512424.pdf Solid State Relays - PCB Mount 350V, SPST-NO, SOP4 SMT 110mA 35ohm 30pF