G3VM-351GL
G3VM-351GL Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_351gl.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 110 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 35 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 1768 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-351GL - MOSFET-Relais, 350V AC, 100mA, 35R, SPST-NO, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Durchlassstrom If: 7.5mA, Isolationsspannung: 1.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 350V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 100mA, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: SOP-4, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Durchlasswiderstand, max.: 35ohm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-351GL G3VM-351GL Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS en-g3vm_351gl.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-351GL - MOSFET-Relais, 350V AC, 100mA, 35R, SPST-NO
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Durchlassstrom If: 7.5mA
Isolationsspannung: 1.5kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 350V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 100mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: SOP-4
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Durchlasswiderstand, max.: 35ohm
на замовлення 196 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
G3VM-351GL G3VM-351GL Виробник : Omron Electronics en_g3vm_351gl-2583885.pdf Solid State Relays - PCB Mount 350V, SPST-NO, SOP4 SMT 120mA 15ohm 70pF
Мінімальне замовлення: 3
G3VM351GL G3VM351GL Виробник : Omron k306-e1.pdf Relay SSR 25mA 1.3V DC-IN 0.1A 280V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
на замовлення 45 шт:
Мінімальне замовлення: 5
Мінімальне замовлення: 73
на замовлення 283 шт:
Мінімальне замовлення: 67
на замовлення 85 шт:
Мінімальне замовлення: 85
tariffCode: 85364900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 68 шт:
Мінімальне замовлення: 40
Мінімальне замовлення: 53
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 31
на замовлення 45 шт:
на замовлення 10 шт:
товару немає в наявності