G3VM-351VY(TR05)
G3VM-351VY(TR05) Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_351g_353g_401g.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SOP (0.179", 4.55mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 110 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 50 Ohms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-351VY-TR05 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 350 V, 110 mA, SOP-4, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 3.75kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 350V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 110mA, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: SOP-4, Durchlasswiderstand, max.: 50ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-351VY (TR05) G3VM-351VY (TR05) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_351g_353g_401g.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 110 mA
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
Supplier Device Package: 4-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
на замовлення 41500 шт:
Кількість Ціна
G3VM-351VY (TR05) G3VM-351VY (TR05) Виробник : Omron k286-e1.pdf Solid State Relay 25mA 1.4V DC-IN 0.11A 350V AC/DC-OUT 4-Pin SOP T/R
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Input: 1.27VDC
Load Current: 110 mA
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Input: 1.27VDC
Load Current: 110 mA
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
Мінімальне замовлення: 3
G3VM-351VY(TR05) G3VM-351VY(TR05) Виробник : Omron Electronics en-g3vm_351g_353g_401g.pdf Solid State Relays - PCB Mount Mos Fet Relay, SMT 350V, 1 form A,SOP4
G3VM-351VY-TR05 G3VM-351VY-TR05 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-351VY-TR05 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 350 V, 110 mA, SOP-4, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 3.75kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 350V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 110mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: SOP-4
Durchlasswiderstand, max.: 50ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 60
на замовлення 81 шт:
Мінімальне замовлення: 77
G3VM-351VY(TR05) Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2914109.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-351VY(TR05) - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 350 V, 110 mA, SOP-4, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1
Isolationsspannung: 3.75
Lasttyp: AC/DC
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 350
Laststrom: 110
Produktpalette: G3VM
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8
Bauform MOSFET-Relais: SOP-4
Durchlasswiderstand, max.: 50
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
на замовлення 477 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності