Продукція > OMRON > G3VM-351VY1(TR05)
G3VM-351VY1(TR05)
G3VM-351VY1(TR05) Omron
k347-e1.pdf
Виробник: Omron
Relay SSR 25mA 1.4V DC-IN 0.11A 350V AC/DC-OUT 4-Pin SOP T/R
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 83
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-351VY1(TR05) - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 350 V, 110 mA, SOP-4, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 3.75kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 350V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 110mA, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: SOP-4, Durchlasswiderstand, max.: 50ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-351VY1(TR05) G3VM-351VY1(TR05) Виробник : Omron k347-e1.pdf Relay SSR 25mA 1.4V DC-IN 0.11A 350V AC/DC-OUT 4-Pin SOP T/R
на замовлення 300 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
G3VM-351VY1(TR05) G3VM-351VY1(TR05) Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 3929166.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-351VY1(TR05) - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 350 V, 110 mA, SOP-4, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 3.75kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 350V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 110mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: SOP-4
Durchlasswiderstand, max.: 50ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 430 шт:
Мінімальне замовлення: 100
G3VM-351VY1-TR05 G3VM-351VY1-TR05 Виробник : Omron Electronics Solid State Relays - PCB Mount 350V, 110mA, SOP 4 MOSFET RELAY
на замовлення 408 шт:
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Isolationsspannung: 3.75kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 350V
Laststrom: 110mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: SOP-4
SVHC: To Be Advised
на замовлення 430 шт:
Мінімальне замовлення: 4
G3VM-351VY1(TR05) G3VM-351VY1(TR05) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K347-E1.pdf Description: 350V, 110MA, 3,750VRMS, MOS FET
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, Gull Wing
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 110 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 50 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 882 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 68
Packaging: Tape & Box (TB)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 110 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V