Продукція > OMRON > G3VM-351VY1
G3VM-351VY1
G3VM-351VY1 Omron
k347-e1.pdf
Виробник: Omron
Relay SSR 25mA 1.4V DC-IN 0.11A 350V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
на замовлення 798 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-351VY1 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 350 V, 110 mA, SOP-4, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 3.75kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 350V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 110mA, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: SOP-4, Durchlasswiderstand, max.: 50ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-351VY1 G3VM-351VY1 Виробник : Omron Electronics K347-E1.pdf Solid State Relays - PCB Mount 350V, 110mA, SOP 4 MOSFET RELAY
на замовлення 783 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-351VY1 G3VM-351VY1 Виробник : Omron k347-e1.pdf Relay SSR 25mA 1.4V DC-IN 0.11A 350V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
на замовлення 798 шт:
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 61
G3VM-351VY1 G3VM-351VY1 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K347-E1.pdf Description: 350V, 110MA, 3,750VRMS, MOS FET
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SMD, Gull Wing
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 110 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 50 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 512 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Description: Relay: solid state; SPST-NO; 110mA; max.350VAC; max.350VDC; G3VM
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Max. operating current: 0.11A
Switched voltage: max. 350V AC; max. 350V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: SMT
Operate time: 1ms
Release time: 0.5ms
Body dimensions: 7x3.7x2.1mm
Operating temperature: -40...85°C
Case: SOP4
на замовлення 5 шт:
G3VM-351VY1 G3VM-351VY1 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 3929166.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-351VY1 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 350 V, 110 mA, SOP-4, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 3.75kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 350V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 110mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: SOP-4
Durchlasswiderstand, max.: 50ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 12 шт: