G3VM-401B
G3VM-401B
en-g3vm_401b_e.pdf
Код товару: 41072
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції G3VM-401B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
G3VM-401B G3VM-401B Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_401b_e.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Load Current: 120 mA
Supplier Device Package: 6-DIP
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V
On-State Resistance (Max): 35 Ohms
G3VM-401B G3VM-401B Виробник : Omron Electronics en-g3vm_401b_e-5195299.pdf Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, DIP6 PCB 120mA 17ohm 40pF
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1÷1.3VDC; Icntrl: 50mA; 120mA
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Control voltage: 1...1.3V DC
Max. operating current: 120mA
Switched voltage: max. 320V AC; max. 320V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: THT
Case: DIP6
Operate time: 0.3ms
Release time: 0.1ms
Operating temperature: -40...85°C
Control current: 50mA