G3VM-401BY
G3VM-401BY Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_401by_ey.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Load Current: 120 mA
Supplier Device Package: 6-DIP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V
On-State Resistance (Max): 35 Ohms
на замовлення 176 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: One Phase Solid State Relays, Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1÷1.3VDC; 120mA; max.400VAC, Type of relay: solid state, Contacts configuration: SPST-NO, Control voltage: 1...1.3V DC, Max. operating current: 120mA, Switched voltage: max. 400V AC; max. 400V DC, Manufacturer series: G3VM, Relay variant: 1-phase; MOSFET, Mounting: THT, Case: DIP6, Operate time: 1ms, Release time: 1ms, Insulation voltage: 5kV, Operating temperature: -40...85°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-401BY G3VM-401BY Виробник : Omron en-g3vm_by_ey.pdf Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.12A 320V AC/DC-OUT 6-Pin DIP Stick
на замовлення 254 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
G3VM-401BY en-g3vm_401by_ey.pdf
товару немає в наявності
G3VM-401BY G3VM-401BY Виробник : Omron Electronics en_g3vm_401by_ey.pdf Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, DIP6 PCB 120mA 17ohm 40pF
товару немає в наявності
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1÷1.3VDC; 120mA; max.400VAC
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Control voltage: 1...1.3V DC
Max. operating current: 120mA
Switched voltage: max. 400V AC; max. 400V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: THT
Case: DIP6
Operate time: 1ms
Release time: 1ms
Insulation voltage: 5kV
Operating temperature: -40...85°C