G3VM-401DY
G3VM-401DY OMRON / PARTNER STOCK
OMRN-S-A0001311699-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848
Виробник: OMRON / PARTNER STOCK
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-401DY - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 400 V, 120 mA, DIP-4, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 5kV
Lasttyp: AC/DC
euEccn: NLR
Relaismontage: Oberflächenmontage
Lastspannung, max.: 400V
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 120mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: DIP-4
Durchlasswiderstand, max.: 35ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 111 шт:
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-401DY - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 400 V, 120 mA, DIP-4, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 5kV, Lasttyp: AC/DC, euEccn: NLR, Relaismontage: Oberflächenmontage, Lastspannung, max.: 400V, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 120mA, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-4, Durchlasswiderstand, max.: 35ohm, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції G3VM-401DY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-401DY Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div g3vm_401ay_dy.pdf Description: RELAY SSR SPST-NO 120MA 4-SMD
товару немає в наявності
G3VM-401DY G3VM-401DY Виробник : Omron Electronics g3vm_401ay_dy-5087.pdf Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, SMD4 SMT 120mA 17ohm 80pF