G3VM-401DY1
G3VM-401DY1 Omron Electronics
Omron_G3VM-401.601AY2.DY2.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount MOS-FET RELAY
на замовлення 493 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V, Package / Case: 4-SMD (0.300", 7.62mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.27VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 120 mA, Supplier Device Package: 4-SMD, Part Status: Active, Voltage - Load: 0 V ~ 400 V, On-State Resistance (Max): 35 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-401DY1 G3VM-401DY1 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_ay_dy.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Package / Case: 4-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 120 mA
Supplier Device Package: 4-SMD
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V
On-State Resistance (Max): 35 Ohms
на замовлення 123 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-401DY1 G3VM-401DY1 Виробник : Omron en-g3vm_ay_dy.pdf Solid State Relay 25mA 1.4V DC-IN 0.12A 320V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD Tube
на замовлення 160 шт:
Мінімальне замовлення: 35