G3VM-401DY2(TR05)
G3VM-401DY2(TR05) Omron Electronics Inc-EMC Div
G3VM-401.601AY2.DY2%20Datasheet.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, Gull Wing
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 120 mA
Supplier Device Package: 4-SMD
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V
On-State Resistance (Max): 35 Ohms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Gull Wing, Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.27VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 120 mA, Supplier Device Package: 4-SMD, Part Status: Active, Voltage - Load: 0 V ~ 400 V, On-State Resistance (Max): 35 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 919 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-401DY2(TR05) G3VM-401DY2(TR05) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G3VM-401.601AY2.DY2%20Datasheet.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 120 mA
Supplier Device Package: 4-SMD
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-401DY2(TR05) Виробник : Omron G3VM-401.601AY2.DY2%20Datasheet.pdf G3VM401DY2TR05