G3VM-401E
G3VM-401E Omron Electronics
en-g3vm_401b_e-1511481.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, SMD6 SMT 120mA 17ohm 40pF
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.12A 320V AC/DC-OUT 6-Pin DIP SMD Stick.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-401E G3VM-401E Виробник : Omron en-g3vm_a_d_b_e.pdf Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.12A 320V AC/DC-OUT 6-Pin DIP SMD Stick
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
G3VM-401E G3VM-401E Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_401b_e.pdf Description: RELAY SSR SPST 400VAC 120MA 6SMT