G3VM-401FR
G3VM-401FR Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_cr_fr.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 400MA 0-400V
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.64VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 400 mA
Supplier Device Package: 8-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V
On-State Resistance (Max): 5 Ohms
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 400MA 0-400V, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SMD (0.300", 7.62mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.64VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Load Current: 400 mA, Supplier Device Package: 8-SMD, Voltage - Load: 0 V ~ 400 V, On-State Resistance (Max): 5 Ohms, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G3VM-401FR G3VM-401FR Виробник : Omron en-g3vm_cr_fr.pdf Solid State Relay 25mA 1.8V DC-IN 0.4A 320V AC/DC-OUT 8-Pin DIP SMD Stick
на замовлення 115 шт:
Мінімальне замовлення: 12
на замовлення 38 шт:
Мінімальне замовлення: 11