G3VM401G
G3VM401G Omron
k286-e1.pdf
Виробник: Omron
Relay SSR 25mA 1.3V DC-IN 0.12A 400V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис G3VM401G Omron
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-401G - MOSFET-Relais, 400V AC, 120mA, 35R, SPST-NO, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Durchlassstrom If: 7.5mA, Isolationsspannung: 1.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 400V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 120mA, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: SOP-4, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Durchlasswiderstand, max.: 35ohm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM401G G3VM401G Виробник : Omron k286-e1.pdf Relay SSR 25mA 1.3V DC-IN 0.12A 400V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
Кількість Ціна
G3VM-401G G3VM-401G Виробник : Omron Electronics en-g3vm_401g.pdf Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, SOP4 SMT 120mA 17ohm 70pF
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-401G G3VM-401G Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2340748.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-401G - MOSFET-Relais, 400V AC, 120mA, 35R, SPST-NO
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Durchlassstrom If: 7.5mA
Isolationsspannung: 1.5kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 400V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 120mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: SOP-4
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Durchlasswiderstand, max.: 35ohm
на замовлення 59 шт:
Мінімальне замовлення: 5
G3VM401G G3VM401G Виробник : Omron k286-e1.pdf Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.12A 400V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
на замовлення 86 шт:
Мінімальне замовлення: 71
на замовлення 410 шт:
Мінімальне замовлення: 69
на замовлення 86 шт:
Мінімальне замовлення: 85
G3VM-401G G3VM-401G Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_401g.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 120 mA
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
Supplier Device Package: 4-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V
On-State Resistance (Max): 35 Ohms
на замовлення 851 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 40 шт:
на замовлення 40 шт:
товару немає в наявності