G3VM-401H
G3VM-401H Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_401h.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 120 mA
Supplier Device Package: 6-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V
On-State Resistance (Max): 35 Ohms
на замовлення 146 шт:
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SOP (0.173", 4.40mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Load Current: 120 mA, Supplier Device Package: 6-SOP, Voltage - Load: 0 V ~ 400 V, On-State Resistance (Max): 35 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-401H G3VM-401H Виробник : Omron Electronics en_g3vm_h-1140605.pdf Solid State Relays - PCB Mount 400V, SPST-NO, SOP6 SMT 120mA 17ohm 70pF
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-401H G3VM-401H Виробник : Omron en-g3vm_h.pdf Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.12A 400V AC/DC-OUT 6-Pin SOP Stick