G3VM-401VY(TR05)
G3VM-401VY(TR05) Omron Electronics Inc-EMC Div
G3VM-35_G__351VY_401G__401VY_DS.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-400V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SOP (0.179", 4.55mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 110 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V
On-State Resistance (Max): 65 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-400V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SOP (0.179", 4.55mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.27VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 110 mA, Supplier Device Package: 4-SOP, Voltage - Load: 0 V ~ 400 V, On-State Resistance (Max): 65 Ohms, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-401VY(TR05) G3VM-401VY(TR05) Виробник : Omron k286-e1.pdf Relay SSR 25mA 1.4V DC-IN 0.1A 400V AC/DC-OUT 4-Pin SOP T/R
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 65
G3VM-401VY(TR05) G3VM-401VY(TR05) Виробник : Omron Electronics Omron_09142018_G3VM-35_G__351VY_401G__401VY.pdf Solid State Relays - PCB Mount SSOP4, 1a SPST-NO 110mA MOSFET Relay
на замовлення 580 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-401VY(TR05) G3VM-401VY(TR05) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G3VM-35_G__351VY_401G__401VY_DS.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-400V
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 110 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85364900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: G3VM Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 450 шт:
Мінімальне замовлення: 40
на замовлення 250 шт:
Мінімальне замовлення: 37