G3VM-101AR1 Omron
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-101AR1 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 2 A, DIP-4, Durchsteckmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 2.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 100V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 2A, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-4, Durchlasswiderstand, max.: 0.2ohm, SVHC: To Be Advised.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3VM-101AR1 | Виробник : Omron Electronics | Solid State Relays - PCB Mount High Current MOS FET |
на замовлення 201 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
G3VM101AR1 | Виробник : OMRON Electronic Components |
Category: One Phase Solid State RelaysDescription: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1.5÷1.8VDC; Icntrl: 30mA; G3VM Type of relay: solid state Contacts configuration: SPST-NO Control voltage: 1.5...1.8V DC Max. operating current: 2A Switched voltage: max. 100V AC; max. 100V DC Manufacturer series: G3VM Relay variant: 1-phase; MOSFET Mounting: THT Operate time: 2ms Release time: 0.5ms Control current: 30mA Operating temperature: -40...110°C Case: DIP4 |
на замовлення 29 шт: термін постачання 14-30 дні (днів) |
Solid State Relay 25mA 1.8V DC-IN 2A 80V AC/DC-OUT 4-Pin DIP Stick |
G3VM-101AR1 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
товару немає в наявності |
| G3VM-101AR1 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 0-100V Packaging: Tube Package / Case: 4-DIP (0.300", 7.62mm) Output Type: AC, DC Mounting Type: Through Hole Voltage - Input: 1.64VDC Circuit: SPST-NO (1 Form A) Termination Style: PC Pin Load Current: 2 A Supplier Device Package: 4-DIP Part Status: Active Voltage - Load: 0 V ~ 100 V On-State Resistance (Max): 200 mOhms Operating Temperature: -40°C ~ 110°C Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay) |