G3VM101DR
G3VM101DR OMRON Electronic Components
G3VM-K302-E1-02.pdf
Виробник: OMRON Electronic Components
Category: One Phase Solid State Relays
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1.18÷1.48VDC; Icntrl: 30mA
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Control voltage: 1.18...1.48V DC
Max. operating current: 1A
Switched voltage: max. 100V AC; max. 100V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: SMT
Operate time: 2ms
Release time: 0.5ms
Control current: 30mA
Operating temperature: -40...85°C
Case: DIP4
на замовлення 12 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-101DR - MOSFET-Relais, S-VSON-Gehäuse, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 1 A, DIP-4, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 2.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 100V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 1A, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-4, Durchlasswiderstand, max.: 0.7ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-101DR G3VM-101DR Виробник : Omron Electronics en-g3vm_101ar_dr.pdf Solid State Relays - PCB Mount 100V SPSTNO DIP4 SMT 1000mA 250ohm 200pF
на замовлення 1005 шт:
Кількість Ціна
G3VM101DR G3VM101DR Виробник : Omron k302-e1.pdf Solid State Relay 25mA 1.48V DC-IN 1A 80V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD Stick
на замовлення 119 шт:
Мінімальне замовлення: 25
G3VM-101DR G3VM-101DR Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_101ar_dr.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 1A 0-100V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.33VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 1 A
Supplier Device Package: 4-SMD
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 700 mOhms
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 16 шт:
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 16
G3VM-101DR G3VM-101DR Виробник : OMRON / PARTNER STOCK en-g3vm_101ar_dr.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-101DR - MOSFET-Relais, S-VSON-Gehäuse, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 1 A, DIP-4, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 2.5kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 100V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 1A
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: DIP-4
Durchlasswiderstand, max.: 0.7ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 108 шт:
Мінімальне замовлення: 8
на замовлення 12 шт:
G3VM-101DR Виробник : Omron en-g3vm_101ar_dr.pdf SSR RELAY SPST-NO 1A 0-100V Група товару: Оптрони та твердотільні реле Од. вим: шт