G3VM-101DR1
G3VM-101DR1 Omron Electronics
K302-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount High Current MOS FET
на замовлення 1368 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-101DR1 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 2 A, DIP-4, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 2.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 100V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 2A, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-4, Durchlasswiderstand, max.: 0.2ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-101DR1 G3VM-101DR1 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div K302-E1.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 0-100V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.64VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 2 A
Supplier Device Package: 4-SMD
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 200 mOhms
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 499 шт:
Кількість Ціна
G3VM-101DR1 G3VM-101DR1 Виробник : Omron k302-e1.pdf Solid State Relay 25mA 1.8V DC-IN 2A 80V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD Stick
на замовлення 251 шт:
Мінімальне замовлення: 22
на замовлення 400 шт:
Мінімальне замовлення: 19
G3VM-101DR1 G3VM-101DR1 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK K302-E1.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-101DR1 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 2 A, DIP-4, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 2.5kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 100V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 2A
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: DIP-4
Durchlasswiderstand, max.: 0.2ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 226 шт:
Мінімальне замовлення: 10
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1.5÷1.8VDC; Icntrl: 30mA; G3VM
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Max. operating current: 2A
Switched voltage: max. 100V AC; max. 100V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: SMT
Operate time: 2ms
Release time: 0.5ms
Operating temperature: -40...110°C
Control current: 30mA