G3VM101ER1
G3VM101ER1 OMRON Electronic Components
en-sdbt-022c.pdf
Виробник: OMRON Electronic Components
Category: One Phase Solid State Relays
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1.5÷1.8VDC; 3500mA; G3VM; SMT
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Control voltage: 1.5...1.8V DC
Max. operating current: 3.5A
Switched voltage: max. 100V AC; max. 100V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: SMT
Operate time: 5ms
Release time: 0.5ms
Insulation voltage: 2.5kV
Operating temperature: -40...110°C
Case: DIP6
на замовлення 137 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-101ER1 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 3.5 A, DIP-6, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 2.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 100V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 3.5A, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-6, Durchlasswiderstand, max.: 0.08ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G3VM101ER1 G3VM101ER1 Виробник : Omron k303-e1.pdf Relay SSR 7A 100V AC/DC-OUT 6-Pin DIP SMD Stick
на замовлення 300 шт:
Мінімальне замовлення: 17
на замовлення 329 шт:
Мінімальне замовлення: 15
G3VM-101ER1 G3VM-101ER1 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 4154444.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-101ER1 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 3.5 A, DIP-6, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 2.5kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 100V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 3.5A
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: DIP-6
Durchlasswiderstand, max.: 0.08ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 270 шт:
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 139 шт:
Мінімальне замовлення: 14
G3VM-101ER1 G3VM-101ER1 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G3VM-xBRx%28xER_x%29_DS.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-100V
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.64VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 3.5 A
Supplier Device Package: 6-SMD
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 80 mOhms
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C