G3VM101HR
G3VM101HR OMRON Electronic Components
en-sdbt-022c.pdf
Виробник: OMRON Electronic Components
Category: One Phase Solid State Relays
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1.18÷1.48VDC; 1400mA; G3VM
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Control voltage: 1.18...1.48V DC
Max. operating current: 1.4A
Switched voltage: max. 100V AC; max. 100V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: SMT
Operate time: 5ms
Release time: 1ms
Insulation voltage: 1.5kV
Operating temperature: -40...85°C
Case: SOP6
на замовлення 12 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-101HR - MOSFET-Relais, S-VSON-Gehäuse, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 1.4 A, SOP-6, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 10nA, Isolationsspannung: 1.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 100V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 1.4A, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: SOP-6, Durchlasswiderstand, max.: 0.2ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-101HR G3VM-101HR Виробник : Omron Electronics en_g3vm_hr2.pdf Solid State Relays - PCB Mount 100V SPSTNO SOP6 SMT 1400mA .1ohm 70pF
на замовлення 590 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G3VM-101HR G3VM-101HR Виробник : Omron flyer_g3vm-101hr2.pdf Solid State Relay 20mA 1.48V DC-IN 1.1A 100V AC/DC-OUT 6-Pin SOP Stick
на замовлення 270 шт:
Мінімальне замовлення: 24
G3VM-101HR G3VM-101HR Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0008996581-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-101HR - MOSFET-Relais, S-VSON-Gehäuse, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 1.4 A, SOP-6, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 10nA
Isolationsspannung: 1.5kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 100V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 1.4A
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: SOP-6
Durchlasswiderstand, max.: 0.2ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 243 шт:
Мінімальне замовлення: 10
G3VM-101HR G3VM-101HR Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_hr2.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 1.4A 0-100V
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.33VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 1.4 A
Supplier Device Package: 6-SOP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 200 mOhms
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 90 шт:
Мінімальне замовлення: 14
на замовлення 12 шт:
на замовлення 10 шт:
товару немає в наявності