G3VM1206M
G3VM1206M Omron Electronics Inc-EMC Div
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Packaging: Bulk
на замовлення 136 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: One Phase Solid State Relays, Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1.15VDC; G3VM; 35Ω; THT; DIP4, Type of relay: solid state, Contacts configuration: SPST-NO, Control voltage: 1.15V DC, Manufacturer series: G3VM, On-state resistance: 35Ω, Mounting: THT, Case: DIP4, Leads: for PCB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM1206M G3VM1206M Виробник : OMRON Category: One Phase Solid State Relays
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1.15VDC; G3VM; 35Ω; THT; DIP4
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Control voltage: 1.15V DC
Manufacturer series: G3VM
On-state resistance: 35Ω