G3VM201G1
G3VM201G1 Omron
k300-e1.pdf
Виробник: Omron
Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.2A 200V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
на замовлення 388 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 110
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис G3VM201G1 Omron
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-201G1 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 200 V, 200 mA, SOP-4, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 1.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 200V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 200mA, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: SOP-4, Durchlasswiderstand, max.: 8ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM201G1 G3VM201G1 Виробник : Omron k300-e1.pdf Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.2A 200V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
на замовлення 388 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
G3VM-201G1 G3VM-201G1 Виробник : Omron Electronics K300_E1-3476486.pdf Solid State Relays - PCB Mount 200V, SPST-NO, SOP4 SMT 200mA 5ohm 90pF
на замовлення 653 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-201G1 G3VM-201G1 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_201g1.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-200V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 200 mA
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
Supplier Device Package: 4-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 200 V
On-State Resistance (Max): 8 Ohms
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 162 шт:
Мінімальне замовлення: 48
на замовлення 800 шт:
Мінімальне замовлення: 40
на замовлення 790 шт:
Мінімальне замовлення: 39
G3VM-201G1 G3VM-201G1 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0001639892-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-201G1 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 200 V, 200 mA, SOP-4, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 1.5kV
Lasttyp: AC/DC
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 200V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 200mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 8pF
Bauform MOSFET-Relais: SOP-4
Durchlasswiderstand, max.: 8ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 130 шт:
Мінімальне замовлення: 30
товару немає в наявності
G3VM-201G1 G3VM-201G1 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2914108.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-201G1 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 200 V, 200 mA, SOP-4, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Isolationsspannung: 1.5kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 200V
Laststrom: 200mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: SOP-4