G3VM-351H
G3VM-351H Omron Electronics
en_g3vm_351h-2583844.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount 350V, SPST-NO, SOP6 SMT 110mA 35ohm 30pF
на замовлення 296 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SOP (0.173", 4.40mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 110 mA, Supplier Device Package: 6-SOP, Part Status: Active, Voltage - Load: 0 V ~ 350 V, On-State Resistance (Max): 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-351H G3VM-351H Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_351h.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 110 mA
Supplier Device Package: 6-SOP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 50 Ohms
на замовлення 1737 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G3VM351H G3VM351H Виробник : Omron en-g3vm_h.pdf Relay SSR 25mA 1.3V DC-IN 0.11A 350V AC/DC-OUT 6-Pin SOP Stick
на замовлення 300 шт:
Мінімальне замовлення: 40