G3VM-401G1
G3VM-401G1 Omron Electronics
en-g3vm_401g1.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount 400V SPST-NO SOP4 SMT 120mA 35ohm Gull
на замовлення 735 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-400V, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.27VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Gull Wing, Load Current: 100 mA, Supplier Device Package: 4-SOP, Voltage - Load: 0 V ~ 400 V, On-State Resistance (Max): 35 Ohms, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-401G1 G3VM-401G1 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_401g1.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-400V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.27VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 100 mA
Supplier Device Package: 4-SOP
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V
On-State Resistance (Max): 35 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
на замовлення 319 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G3VM401G1 G3VM401G1 Виробник : Omron k286-e1.pdf Solid State Relay 25mA 1.4V DC-IN 0.1A 320V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
на замовлення 400 шт:
Мінімальне замовлення: 36
на замовлення 328 шт:
Мінімальне замовлення: 34
товару немає в наявності