G42V16342HR
G42V16342HR Amphenol ICC (Commercial Products)
g42vxxxxxxhr.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: MCIO V/T 85OHM 148P 30U" 4.2MM
Features: Board Guide
Packaging: Tape & Reel (TR)
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 148
Pitch: 0.024" (0.60mm)
Read Out: Dual
Contact Type: Cantilever
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.062" (1.57mm)
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Contact Material: Copper Alloy
Number of Rows: 2
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MCIO V/T 85OHM 148P 30U" 4.2MM, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 148, Pitch: 0.024" (0.60mm), Read Out: Dual, Contact Type: Cantilever, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.062" (1.57mm), Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Contact Material: Copper Alloy, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G42V16342HR G42V16342HR Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) g42vxxxxxxhr.pdf Description: MCIO V/T 85OHM 148P 30U" 4.2MM
Features: Board Guide
Packaging: Cut Tape (CT)
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 148
Pitch: 0.024" (0.60mm)
Read Out: Dual
Contact Type: Cantilever