G450N10D52
G450N10D52 Goford Semiconductor
G450N10D52.pdf
Виробник: Goford Semiconductor
Description: MOSFET 100V 35A 8DFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-PowerTDFN
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Max: 80W (Tc)
Drain to Source Voltage (Vdss): 100V
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 35A (Tc)
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 2196pF @ 50V
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 45mOhm @ 10A, 10V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 26nC @ 10V
Vgs(th) (Max) @ Id: 2.5V @ 250µA
Supplier Device Package: 8-DFN (4.9x5.75)
Part Status: Active
на замовлення 4897 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET 100V 35A 8DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-PowerTDFN, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Power - Max: 80W (Tc), Drain to Source Voltage (Vdss): 100V, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 35A (Tc), Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 2196pF @ 50V, Rds On (Max) @ Id, Vgs: 45mOhm @ 10A, 10V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 26nC @ 10V, Vgs(th) (Max) @ Id: 2.5V @ 250µA, Supplier Device Package: 8-DFN (4.9x5.75), Part Status: Active.
Інші пропозиції G450N10D52
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G450N10D52 G450N10D52 Виробник : Goford Semiconductor G450N10D52.pdf Description: MOSFET 100V 35A 8DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-PowerTDFN
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 80W (Tc)