Продукція > OMRON > G4A-1A-PE-DC24
G4A-1A-PE-DC24
G4A-1A-PE-DC24 Omron
j056-e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 20A SPST-NO(30.5x16x26.8)mm THT
на замовлення 198 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G4A1APE DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G4A, monostabil, SPST-NO, 24V DC, 23A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 23A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 640ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G4A Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 277V, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G4A-1A-PE-DC24 G4A-1A-PE-DC24 Виробник : Omron j056-e1.pdf Power Relay 24VDC 20A SPST-NO(30.5x16x26.8)mm THT
на замовлення 198 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
G4A-1A-PE-DC24 G4A-1A-PE-DC24 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 4154790.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G4A-1A-PE-DC24 - Leistungsrelais, Miniatur, SPST-NO, 24 VDC, 20 A, G4A Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei
Kontaktstrom: 20A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 640ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G4A Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
на замовлення 115 шт:
Мінімальне замовлення: 30
G4A-1A-PE-DC24 G4A-1A-PE-DC24 Виробник : Omron Electronics omron_g4arelay.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay SPST-NO 24VDC PCB
на замовлення 719 шт:
G4A-1A-PE DC24 G4A-1A-PE DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g4a.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 37.5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 5000VA
G4A1APE DC24 G4A1APE DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2340751.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G4A1APE DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G4A, monostabil, SPST-NO, 24V DC, 23A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 23A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 640ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Produktpalette: G4A Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 277V
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 59 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 140 шт:
Мінімальне замовлення: 19
Мінімальне замовлення: 17
G4A-1A-PE DC24 Виробник : Omron en-g4a.pdf Реле середньої потужності, Uк, В = 250, Iк = 20 А, Uн, В = 24, Тексп, °C = -20...60, Тип кер. U = DC, Тип монт. = вивідний, Форма конт. = SPST-NO, toff = 10, Вид конт. групи = 1A, Ui/o, В = 4 500, Ro, Ом = 640, Час спрац. = 20,... Група товару: Реле Корпу
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 8 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 50
G4A-1A-PE DC24 Виробник : Omron j056-e1.pdf Power Relay 24VDC 20A SPST-NO(30.5x16x26.8)mm THT
на замовлення 494 шт:
Мінімальне замовлення: 49
на замовлення 33 шт:
Мінімальне замовлення: 26
товару немає в наявності