Продукція > OMRON > G4A-1A-PE DC12
G4A-1A-PE DC12
G4A-1A-PE DC12 Omron
j056-e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 12VDC 20A SPST-NO(30.5x16x26.8)mm THT
на замовлення 955 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 65
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 75 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 5000VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G4A-1A-PE DC12 G4A-1A-PE DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g4a.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 75 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 5000VA
на замовлення 4993 шт:
Кількість Ціна
G4A-1A-PE-DC12 G4A-1A-PE-DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0003128302-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G4A-1A-PE-DC12 - Leistungsrelais, Miniatur, SPST-NO, 12 VDC, 20 A, G4A Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei
Kontaktstrom: 20A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 160ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G4A Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 764 шт:
Мінімальне замовлення: 30
G4A-1A-PE  DC12 G4A-1A-PE DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2340751.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G4A-1A-PE DC12 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G4A, monostabil, SPST-NO, 12V DC, 23A
tariffCode: 85364190
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 23A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 160ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30VDC
Produktpalette: G4A Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 277VAC
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 281 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G4A-1A-PE DC12 G4A-1A-PE DC12 Виробник : Omron j056-e1.pdf Power Relay 12VDC 20A SPST-NO(30.5x16x26.8)mm THT
на замовлення 27 шт:
Мінімальне замовлення: 21
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 19
Мінімальне замовлення: 13
на замовлення 15 шт:
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 75 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Rating (Current): 20 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
на замовлення 101 шт:
Мінімальне замовлення: 10
товару немає в наявності
товару немає в наявності
G4A-1A-PE DC12 Виробник : Omron en-g4a.pdf Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil:12VDC; Icontacts max:20A Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
G4A1APEDC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div eng4a.pdf Description: HA RELAYS PWR PCB RELAY
G4A-1A-PE-DC12 G4A-1A-PE-DC12 Виробник : Omron Electronics omron_g4arelay.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay SPST-NO 12VDC PCB