G4S06508CT
G4S06508CT Global Power Technology-GPT
1503599b.pdf
Виробник: Global Power Technology-GPT
Description: DIODE SIL CARBIDE 650V 24A TO252
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: No Recovery Time > 500mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 0 ns
Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky
Capacitance @ Vr, F: 395pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 24A
Supplier Device Package: TO-252
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 650 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 8 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 650 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SIL CARBIDE 650V 24A TO252, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: No Recovery Time > 500mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 0 ns, Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky, Capacitance @ Vr, F: 395pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 24A, Supplier Device Package: TO-252, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 650 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 8 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 650 V.
Інші пропозиції G4S06508CT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G4S06508CT G4S06508CT Виробник : Global Power Technology-GPT 1503599b.pdf Description: DIODE SIL CARBIDE 650V 24A TO252
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
товару немає в наявності
G4S06508CT G4S06508CT Виробник : Global Power Technology Co. Ltd 1503599b.pdf Description: DIODE SIL CARBIDE 650V 24A TO252
Packaging: Bulk