G4S06510JT Global Power Technology
151054rr.pdf
Виробник: Global Power Technology
Silicon Carbide Power Schottky Barrier Diode
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 76
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SIC 650V 31.2A TO220ISO, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: TO-220-2 Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Speed: No Recovery Time > 500mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 0 ns, Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky, Capacitance @ Vr, F: 550pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 31.2A, Supplier Device Package: TO-220ISO, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 650 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 650 V.
Інші пропозиції G4S06510JT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G4S06510JT G4S06510JT Виробник : Global Power Technology-GPT 151054rr.pdf Description: DIODE SIC 650V 31.2A TO220ISO
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-220-2 Isolated Tab
Mounting Type: Through Hole
Speed: No Recovery Time > 500mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 0 ns
Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky
Capacitance @ Vr, F: 550pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 31.2A
Supplier Device Package: TO-220ISO
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 650 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 650 V
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
товару немає в наявності
G4S06510JT G4S06510JT Виробник : Global Power Technology Co. Ltd 151054rr.pdf Description: DIODE SIC 650V 31.2A TO220ISO
Packaging: Bulk