G4W-2212P-US-TV5 DC24
G4W-2212P-US-TV5 DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g4w.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 3750VA, 1875W
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G4W-2212P-US-TV5-DC24 - Leistungsrelais, DPST-NO, 24 VDC, 10 A, G4W Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei, Kontaktstrom: 10A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 720ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 24V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G4W Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPST-NO, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G4W-2212P-US-TV5-DC24 G4W-2212P-US-TV5-DC24 Виробник : Omron j039-e1.pdf Power Relay 24VDC 10A DPST-NO(30.5x19.5x30.5)mm THT
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
G4W2212PUSTV5DC24 G4W2212PUSTV5DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g4w.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 33.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 5 ms
на замовлення 42 шт:
на замовлення 23 шт:
G4W-2212P-US-TV5-DC24 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 2311389.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G4W-2212P-US-TV5-DC24 - Leistungsrelais, DPST-NO, 24 VDC, 10 A, G4W Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 720ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 24V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G4W Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V